Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Finansal ve iş planlamada deneyimli, uzman yönetim kadromuzla; idari hizmetlerden genel kurul toplantı organizasyonları, bütçe hazırlanması, yıl içindeki iş planlamalarının zamanında gerçekleştirilmesi, insan kaynakları yönetimi, resmi iş ve ödemelerin takibi, Kat Mülkiyeti Kanunu ve Yönetim Planı yönetim esaslarına bağlı yönetim & hizmet organizasyonu görevlerini yerine getiriyoruz.

01.
Muhasebe

İşletme ve yatırım aidat gelirleri takibi, tahsil edilmesi, gider ödemelerinin takip edilmesi, muhasebe işlemlerinin gerçekleştirilmesi, resmi ödemelerin zamanında yapılması, bordroların hazırlanması, maaş ödemelerinin yapılması başlıca muhasebe işlemlerindendir.

02.
Finansal & İş Planlama

Finansal & İş planlama konusunda deneyimli yönetim kadrosuyla sorunların hızlıca çözüldüğü bir yaşantı ister misiniz? Beraber yaşarken ortak ihtiyaçlarınızı zamanında karşılamak için iyi bir planlama ile hizmet veriyoruz.

03.
Gelir&Gider Takibi

Toplu Yapı aidat gelir takibi ve giderlerin takibinin yapılması, planlanması hayatınızdaki görünmez düzenin temel taşlarını oluşturur.

04.
Raporlama

Malik ve kiracılarımız ile finansal durum raporları, faaliyet raporları, denetim raporları, tahsilat oranları, grafikleri paylaşıyoruz. Web sitesinde malik ve kiracılarımızın takibine sunuyoruz.

05.
Bildirimler

Çoklu iletişim kanalları kullanılarak, bakiye, merkezi sistem tüketimleri, duyurular, ortak alan faturaları, genel kurul toplantıları, faaliyet raporları, denetim raporları bildirilmektedir.

06.
Help Desk

Helpdesk ile web sitesi ve mobil uygulama üzerinden sürekli iletişim kurma imkanı sunuyoruz. Whatsapp hattı üzerinden mesajla her an iletişim kurabilirsiniz.

Tesis Yönetimi

Site şartlarına uygun yaşam standardını en yüksek seviyede tutmak, tüm hizmetleri planlamak.

Teknik Hizmetler

Jeneratör, havalandırma, hidrofor vb. teknik teçhizatla ilgili periyodik bakım ve arıza onarım işlemlerini yapmak.

Güvenlik Hizmeti

Apartman ve Toplu Konutlarda güvenlik altyapısına uygun olan her türlü güvenlik hizmetini veriyoruz.

Bahçe Bakım Hizmeti

Bahçelerin bakımlı olabilmesi için; genel bakım, gübreleme, çiçeklendirme, çim biçme & bakım ve budama işlerini yapmak.

Temizlik Hizmeti

Çevre ve iç alanların temiz ve bakımlı olması için gerekli organizasyon ve takibi yapmak.

site yönetim hizmetleri profesyonel yönetim hizmetleri profesyonel yönetim profesyonel site yönetimi site yöneticiliği profesyonel site yönetimi firmaları apartman yönetim profesyonel yöneticilik site yönetim hizmetleri site yönetimleri profesyonel site yöneticiliği site yönetim şirketi profesyonel yönetim hizmetleri profesyonel yönetim firmaları özel apartman yöneticiliği özel site yönetimi özel apartman yönetimi profesyonel yönetim profesyonel site yönetimi site yöneticiliği profesyonel site yönetimi firmaları site yönetim site yonetimi site yönetim hizmetleri profesyonel site yöneticiliği site yönetim şirketi profesyonel yönetim hizmetleri profesyonel yönetim firmaları tesis yönetim hizmetleri tesis yönetim firmaları iso 9001 9001 iso 2015 tesis yönetimi iso 900 kalite yönetim sistemi 9001 iso iso 2015 iso 2001 iso 9001 kalite yönetim sistemi iso 9001 belgesi kalite yönetimi en iso 9001 iso belgesi iso 90012015 is0 9001 ıso 9001 belgesi en 9001 kalite belgesi iso kalite belgesi kalite sistemleri iso 9.001 iso en 9001 iso 9001 danışmanlık iso 9 001 iso danışmanlık iso kalite yönetim sistemi iso iso 9001 risk in iso 9001 ıso 9001 kalite belgesi 9001 kalite yönetim sistemi iso 900q kalite yönetim sistemi belgesi 9001 belgesi iso yönetim sistemleri iso 900 1 kalite yonetimi kalite yönetim teknikleri 9001 iso 2015 kalite yönetim sistemi iso 9001 en iso 9001 iso certified by iso 9001 kalite sistem belgesi iso kalite o iso 9001 tesis yönetim hizmetleri şirketleri kalite yönetim sistemi danışmanlık firmaları iso 9001 kalite yönetim sistemi belgesi iso sistemleri yönetim sistemleri danışmanlığı kalite yönetim sistemi iso 9001 tesis yönetim şirketleri iso 9001 international

Havuz Bakım Hizmeti

Site konforunu yaşayabilmeniz için havuz sezon açılış-kapanışlarını yapmak, su laboratuvar analiz, teknik bakımlarını yapmak.

Yatırım Hizmetleri

Yönetim hizmeti verdiğimiz site, apartman ve iş merkezlerinde yatırım bütçesi kapsamında gerçekleştirilmesi planlanan tüm işlerinizi yürütüyoruz.

Yatırım çalışmaları her binada hemen hemen her dönem ihtiyaç duyulan çalışmalardır. Biz de sizlere her konuda olduğu gibi bu alanda da hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Acil Durum Planı Ve Risk Değerlendirme

Acil durum yönetiminin odaklandığı konu, meydana gelen olayları önlemek veya ortadan kaldırmak değil, etkilerini azaltmak için çalışmalar yapmaktır.

Planlama ve uygulamada yapılan hatalar, kitlesel ölüm ve yaralanmalara sebep olabilir!

Danışmanlık Hizmetlerimiz

ISO 9001 - Belgelendirme Hizmeti

Sektörde hizmet kalitesini yükseltmek isteyen site yönetimlerine, yönetim firmalarına danışmanlık hizmetleri veriyoruz.

Acil Durum Planlama Hizmeti

Sitelerde, İş Merkezlerinde yasal zorunluluk olan ACİL DURUM PLANI çıkarılması için gerekli desteği sağlıyoruz.

Yönetici Eğitimleri

Sektörde kariyer yapmak isteyen herkese ISO 9001 kalitesinde yönetim hizmetlerini kapsayan eğitimler düzenliyoruz.

ISO 9001 - 2015 Kalite Yönetim Sistemi

Hizmet kalitemizi tescillemek için belgelendirme başvurumuzu yaptık.

Sektörde hizmet kalitesini yükseltmek isteyen site yönetimlerine, yönetim firmalarına danışmanlık hizmetleri veriyoruz.

Scroll to Top